Sprawdź dostępność domen.
www. 
Stworzysz swoją stronę WWW
w           krokach bez znajomości technik tworzenia stron www.

Promocje

Rabat 25% na zakup nowego serwera

Można by pomyśleć, że zwariowaliśmy! Tak też jest bo od 1.06.2017 do odwołania sprzedajemy serwery Start, Mini, Standard, Pro z rabatem 25%

Każdy zakupiony w czasie promocji serwer będzie o 25% tańszy w pierwszym roku jego użytkowania. Cena przedłużenia będzie zgodna z ceną podaną w cenniku na stronie https://ehost.pl/cennik.php

Nie czekaj zarejestruj serwer już dzisiaj!

 

 

Regulamin promocji

1. Organizatorem promocji jest firma eHost sp. z o.o. z siedzibą w 24-100 Puławy, ul.Cichockiego 13/6 zwana dalej eHost.

2. Promocja trwa od 1.06.2017 do odwołania.

3. Promocja dotyczy tylko nowych klientów oraz nowo rejestrowanych serwerów, nie dotyczy odnowienia posiadanej już usługi. Serwery w promocji rejestrowane są na okres 12 miesięcy, cena za przedłużenie serwera na następne lata znajduje się w cenniku.

4. Aby zakupić serwer w promocji wystarczy złożyć zamówienie na stronie ehost.pl i opłacić serwer w czasie trwania promocji.

5. eHost zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu jak i zasad promocji czy okresu jej trwania. Nie dotczy to osób, które już zakupiły serwer w promocji.

6. Promocji nie można łączyć z innymi równolegle trwającymi promocjami. Klient nie musi przedłużać serwera na kolejny okres abonamentowy, przedłużenie jest dobrowolne.

7. Klientowi, który zrezygnuje z serwera w trakcie trwania okresu abonamentowego przysługuje zwrot kwoty wpłaconego abonamentu zgodnie z zasadami Regulaminu usług hostingowych eHost.

8. W sprawach nieuregulowanych stosuje się zapisy Regulaminu usług hostingowych eHost https://ehost.pl/regulamin.php. Oferta staje się nieważna w przypadku gdy okaże się, że jest niezgodna z prawem.

9. Regulamin jest do wglądu w siedzibie eHost oraz na stronach internetowych www.ehost.pl

Pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres

eHost w liczbach ...

Obsługujemy ponad 23500 stron internetowych oraz jesteśmy rejestratorem ponad 11000 domen dla firm, instytucji oraz osób prywatnych. Jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w swojej branży. Sprzedajemy usługi na najwyższym poziomie.

Contents copyright © 2002 - 2019 by eHost.pl. All rights reserved. Created by Multimedia Design. Ta strona używa ciasteczek (cookies).
INFOLINIA: 801 000 258