Sprawdź dostępność domen.
www. 
Stworzysz swoją stronę WWW
w           krokach bez znajomości technik tworzenia stron www.

300 gotowych skryptów PHP / Kreator stron WWW

300 gotowych skryptów PHP

Instaluj skrypty w locie
Czym jest autoinstaller? Instalator - Gotowe skrypty może być stosowany do instalacji skryptów i oprogramowania bez konieczności przesyłania plików. Nie ma potrzeby tworzenia bazy danych dla skryptów i przechodzenia przez skomplikowane procedury instalacji tych pakietów!


Zobacz zanim zainstalujesz

Zobacz skrypt zanim go zainstalujesz. Aby pomóc w wyborze odpowiedniego oprogramowania, utrzymujemy dema różnych pakietów oprogramowania, więc można rzeczywiście
zobaczyć oprogramowanie przed jego zainstalowaniem.

                     ZOBACZ LISTĘ 300 GOTOWYCH SKRYPTÓW


Oceny i opinie

Możesz porównać różne pakiety oprogramowania przed instalacją. Użytkownicy, którzy korzystali z tych skryptów dokonali ich oceny. Możesz zobaczyć te oceny i opinie i wybrać skrypty, które będą dopasowane do Twoich potrzeb. Możesz sam dokonać oceny i skomentować skrypt co pomoże innym dokonać mądrego wyboru.

Buduj stronę lepiej i szybciej

Będziesz mógł budować strony internetowe szybciej i lepiej. Zobacz jak można zainstalować niektóre z najbardziej popularnych skryptów przez kliknięcie przycisku. Można zainstalować forum, portale, fora, galerie, wiki itd...

Do każdego serwera Kreator stron WWW GRATIS!

Każdy klient otrzymuje dostęp do kreatora w którym proces instalacji strony WWW został maksymalnie skrócony.
Tworzycie Państwo swoją stronę WWW w 3 krokach bez znajomości technik tworzenia stron internetowych.

Na stronie kreatora podajecie Państwo Login oraz Hasło do serwera FTP, a także swoją domenę pod którą będzie działała tworzona strona.
Zobacz na żywo tutaj
(logowanie jako gość)

Spośród kilkuset szablonów, wybieracie Państwo taki, który najbardziej Wam odpowiada. Po lewej stronie jest lista szablonów. Po kliknięciu na minuaturkę w oknie głównym wyświetli się podgląd.

W ostatnim kroku wybieracie Państwo początkową listę podstron, swoje dane, nazwę firmy (strony) i slogan reklamowy, które zostaną automatycznie umieszczone na nowej stronie.

Po zakończeniu instalacji, zostaje wyświetlona informacja, jak trafić do panelu administratora aby zarządzać nowo utworzoną stroną i wprowadzić teksty. Przykładowa strona: www.kreatorstron.ehost.pl

 

Szybka instalacja

Instalacja jest niezwykle szybka i prosta, od gotowej strony WWW dzielą tylko 3 kroki! Klient ma do wyboru kilkaset gotowych wzorów, z których może skorzystać tworząc swoją stronę internetową!

Bezpieczeństwo
Aby zalogować się do systemu i zmienić treść strony, trzeba podać identyfikator i hasło, dzięki czemu nikt niepowołany nie ma dostępu do danych!

 

 

 

 

 

Łatwa nawigacja
Wszystkie podstrony serwisu są widoczne w przejrzystym drzewku. Są zawsze pod ręką!

To dzieki intuicyjnej nawigacji kreatora, od razu wiadomo, gdzie i jak dodać nową podstronę, zdjęcie, ankietę, czy newsa!

 

 

 

Edycja podstron
...jeszcze nigdy nie była taka prosta!
Każdą podstrone edytujesz graficznie - bez znajomości HTML! Tworzenie podstron jest tak proste jak pisanie dokumentu w MS Word!

 

 

 

 

» Przetestuj kreator WWW jako Gość «

 

eHost w liczbach ...

Obsługujemy ponad 23500 stron internetowych oraz jesteśmy rejestratorem ponad 11000 domen dla firm, instytucji oraz osób prywatnych. Jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w swojej branży. Sprzedajemy usługi na najwyższym poziomie.

Contents copyright © 2002 - 2019 by eHost.pl. All rights reserved. Created by Multimedia Design. Ta strona używa ciasteczek (cookies).
INFOLINIA: 801 000 258